czwartek, 13 grudnia 2012

Świąteczna butelka detektywa

Nasza stara butelka detektywa już się dziewczynkom znudziła, więc zrobiłyśmy nową z motywami świątecznymi.
W naszej butelce znalazły się różne małe drobiazgi nawiązujące do Świąt (chociażby samą kolorystyką), oraz konfetti świąteczne na którym napisałyśmy cyferki (Mikołaje oraz choinki)i literki (śnieżynki), oraz podpisałyśmy prezenciki dla naszej czwórki.
Tak jak przy naszej poprzedniej butelce, dziewczynki maja karteczki, na ktorych wydrukowane są przedmioty ukryte w butelce, które mają odnaleźć poruszając butelką. Zosia dodatkowo ma za zadanie odnaleźć wybrane literki/ cyferki.


 
Jednak Święta Bożego Narodzenia to nie tylko Mikołaj, choinka, prezenty i bałwanki... o naszym przeżywaniu adwentu w następnym poście :)
2 komentarze:

 1. Witam:) Wczoraj gdzieś w okolicach północy trafiam na Twojego bloga i tak się wciągnęłam w tej kopalni pomysłów przyjemnej i dla oka ze względu na estetykę wykonania, że dobrnęłam do ostatniej strony z żalem stwierdzając, że to już konbiec, że dalej nie ma.
  Jestem pod wrażeniem pomysłów i zdolności manualnych. Pięknie się bawicie, Twoje córy mają super mamę:)
  Zabawka kolorowe pranie jest tak fantastyczna, że z powodzeniem mogłaby być sprzedawana w sklepach. Twój blog poza inspirowaniem innych mam ma jeszcze ten walor, że pokazuje mamom których nie stać na wymyślne zabawki jak stworzyć dzieciom fajną, kreatywną i rozwojową zabawę pracą własnych rąk.
  Brawo!
  Będę tu zaglądać z przyjemnością:)
  Ps a jeśli jest szansa by dostać na maila szablony do wydrukowania "kolorowe pranie" i dziewczynkowe zakładki magnetyczne to byłabym wdzięczna(mój maila: elisaday@gazeta.pl)-ja niestety nie potrafię TAK rysować;(
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń