wtorek, 13 listopada 2012

Testujemy :) książeczki z McDonald's


Jakiś czas temu dziewczynki dostały pierwszą w życiu „rzecz” do przetestowania. Radość była ogromna z tej niespodziewanej (dla nich) przesyłki i z ważnego zadania, jakie zostało im powierzone- by powiedziały, czy im się podoba, czy nie… ;)

Dostałyśmy 6 książeczek z serii „Zdumiewający świat”, dostępnych w sieci restauracji McDonald’s, które zastąpiły dotychczasowe zabaweczki. W McDonaldzie nie bywamy, więc bardzo się cieszymy, że dostałyśmy te książeczki, bo inaczej nigdy by nie trafiły w nasze ręce.

Dostępne są następujące tytuły: „Lasy deszczowe”, „Oceany”, „Wielkie koty”, „Arktyka i Antarktyda”, „Ziemia”, „Gwiazdy i planety”. Po przeczytaniu podstawowych informacji, oraz licznych ciekawostek dzieciaki mają do wykonania test, który sprawdza jak wiele zapamiętały. A następnie czekają na nie zadania do wykonania, oraz liczne naklejki.Dziewczynkom prezent bardzo się spodobał . Marysia marzy o kotku (za każdym razem, gdy jesteśmy w sklepie, próbuje nas namówić na zakup pokarmu dla kotów.. Jest przekonana, że kota mieć będzie, no bo przecież tak bardzo chce.. czyż to nie wystarczający argument…?) i jej najbardziej spodobała się książeczka „Wielkie koty”. Zosia nie była w stanie powiedzieć, którą lubi najbardziej, bo każda nowa wiedza jest dla niej cenna. Książeczki są małe, poręczne, więc idealne, by zabrać je ze sobą do samochodu, czy do lekarza.. (oby takich wizyt było jak najmniej! )
Jedyną wadą jest miękka okładka, ale poza tym bardzo nam przypadła do gustu forma tych książeczek, jako mini-encyklopedii.
 

Pozdrawiamy serdecznie!

A niedługo na blogu… Urodziny Marii Róży...
 

2 komentarze:

  1. A przepraszam, że zapytam, jak to zrobiłyście, że dostałyście książeczki do przetestowania?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dostałyśmy taką propozycję na maila i się zgodziłyśmy- tak miło jest coś dostać ;)

      Usuń